Keman

Genel Bakış

Özgün beceriler geliştirin
Enstrümanınıza özgü ve olmak istediğiniz icracı için özgün olan becerilerinizi geliştirin. Orkestra alıntıları ile birlikte  egzersizleri ve performans odaklı çalışmaların bir kombinasyonu, aşamalar boyunca dereceli olarak temel ve özgün becerileri ve teknikleri geliştirir.

Farklı repertuarı keşfedin

Yaylı çalgılar uzmanlarımız, artık daha fazla kadın besteci ve çağdaş eser içeren geniş kapsamlı repertuar listeleri geliştirdi. Parçalar, etkileyici çalım ve enstrümana özgü teknikler geliştirmek için seçilmiştir ve çok çeşitli stiller ve türler içerir.


Sınavlarımızı keşfetmek ve sizi nereye götürebileceklerini görmek için önde gelen yaylı çalgıcılarla geliştirilen destekleyici kitaplar ve çevrimiçi kaynakları içeren müfredatı kullanın.

Başlangıçtan 8. Aşama'ya kadar sınavlar sunuyoruz. Hazırlık Aşma​sı ​Sınavı, yeni sanatçılar için sınav sistemine giriş görevi görür.

2020-2023 Müfredatı

Farklı tarzlar içeren ve daha fazla kadın besteci ve çağdaş eser sergileyen geniş kapsamlı repertuar listeleri.
Grup ve tüm sınıf yaylı çalgılar programlarına uygun parçaların yanı sıra erken sınıflarda sunulan Vamoosh, Stringsongs ve Suzuki gibi kitaplardan ve pedagojilerden eserler ile bir dizi öğretim yaklaşımını desteklemek müfredatın merkezinde yer alır. Düetler artık tüm yaylı teller için Başlangıçtan 3. Sınıfa kadar bir seçenek.
Çalgıya özel teknik çalışma, Trinity sınavlarının ayırt edici özelliğidir. Mevcut çeşitli seçeneklerle, her bir öğrenci güçlü yönleriyle oynayabilir ve tekniklerine güvenebilir. Orkestra özleri artık 6-8. Sınıflar için Arp için mevcut.
Müfredatta seçilen parçalarla karışık tel grup öğretimi için Yayınızı Al da dahil olmak üzere bir dizi kitap mevcuttur. Repertuar listeleri aynı zamanda Raise the Bar Violin'den parçalar, önceki ders programlarından üç ciltlik favori parçalardan ve çağdaş bestecilerin daha önce yayınlanmamış eserlerini içeren dört kitap olan Performance Edition: Violin'den parçalar içerir.

 

 

Temsilci Ol

Türkiye Trinity College London sınav temsilcisi olmak için formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Sınav Başvuru Formu

Trinity College London sınavlarına katılmak veya bilgi istiyorsanız formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi